Apartament SunSea

Bogate wyposażenie i multum atrakcji
SunSea oferuje atrakcyjne apartamenty do wynajęcia w Kołobrzegu. To czyste, przestronne i w pełni wyposażone apartamenty, które na pewno spełnią oczekiwania Twoje i Twoje rodziny. Nasze mieszkania składają się z salonu, wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu.
Niewątpliwym atutem osiedla jest odkryty basen z podgrzewaną wodą i brodzikiem (czynnym od czerwca do września), sauną, salą fitness i bawialnią dla najmłodszych! Wszystkie te atrakcje są do dyspozycji dla naszych Gości.

Idealna lokalizacja nieopodal centrum Kołobrzegu
Apartamenty SunSea mieszczą się na strzeżonym osiedlu Polanki, położonym w zachodniej części Kołobrzegu, ok. 350 metrów od pięknej, szerokiej i niezatłoczonej plaży, leżącej nieopodal Parku Nadmorskiego w strefie ochronnej Uzdrowiska Kołobrzeg. To doskonale miejsce na rodzinne wakacje, pełne atrakcji i walorów turystycznych.
Obok naszych apartamentów mieszczą się ścieżki rowerowe i spacerowe. W sezonie letnim działa tutaj wypożyczalnia rowerów. Dodatkowym atutem jest bliskość sklepów oraz punktów gastronomicznych, do których można dostać się spacerkiem.

Zapewnij swoim bliskim to, co najlepsze! Zafunduj im idealne wakacje. Apartamenty – SunSea.